O mně

Mé motto: "Smyslem života je život sám". Mám ráda přirozený způsob života, snažím se o rovnováhu ve všem, co dělám. Hodně mě zajímá strava a to jak na nás působí teď a stejně tak v prevenci zdraví. Dívám se s nadhledem na zkreslené informace v médiích, nové objevy vědců, nové diety, zázračné (chemické) potraviny a produkty zaručující nekonečné zdraví. 

Jde to jinak, bez trápení a diet. 

Velmi uznávám zákony přírody a individualitu člověka. Zajímá mne lidská psychika, každý jsme jiný a funguje na něj něco jiného. To, co je pro jednoho člověka lék, pro druhého je jed. To, co baví jednoho, nemusí bavit druhého. Dívám se na tyto věci z širší perspektivy. Každý z nás je originál a tak může k cíli dojít různými cestami. Nabízím pomocnou ruku, ať už poradenství nebo koučování.

Vy totiž víte co chcete a já vím jak na to.

Nejlépe se cítím venku v přírodě. Spolu s manželem se věnujeme pěstování vinné révy a pití vína :-) Ráda chodím ven do přírody a sportuji. 

Znám se. Vím co mi chutná, co a kdo mi vyhovuje a kolik energie mé tělo potřebuje. Už jsem se také naučila neplýtvat energii tam, kde to nemá smysl.

Učím se a ráda předávám zkušenosti dále. Věřím přírodním látkám. Také proto jsem studovala Institut alternativního vzdělávání, výživu vzhledem k prevenci zdraví a výcvik koučování a v rámci eat it pořádám také různé přednášky a workshopy v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

příběh a filozofie eat it

...chtěly jsme spolu s kolegyní a kamarádkou Veronikou založit místo, kde se nenabízí žádné revoluční produkty, programy a zaručené univerzální diety, protože víme, že každý je jiný a na každého platí něco jiného. 

eat it vzniklo hlavně proto, aby šířilo osvětu ohledně zdravého životního stylu. Znám ten pocit, kdy jste kvůli práci, studiu, denním povinnostem a médiím, která chrlí hory informací o zdravém životním stylu, jako v mlýnku. Můžeme jíst a dělat, co nám chutná a baví nás. Jen je třeba se na chvíli zastavit a uvědomit si to. 

V logu jsme chtěly citrusy, protože jsou rozmanité jako lidi, kyselé jako některé změny, sladké jako úspěch, šťavnaté jako život a osvěžující jako něco nového, jako "eat it" :-). číst dále...

Vzdělání

Výcvik koučování - Systemický Institut s.r.o.
Alternativní medicína - Univerzita nové doby Mandala Praha
Sportovní výživa - Středisko vzdělávání
Super potraviny a tonizující byliny - Inga Bylinkina, Akademie výživy
Vše o detoxikaci - Kurzy ATAC Martin Jelínek a Elen Malá
Základy tradiční čínské medicíny - TCM klinika Ostrava
Profesionální komunikace a Specialista - Svět zdraví
Výživa dětí - Středisko vzdělávání
Konference pro nutriční specialisty - Nutriacademy
Poradce pro výživu (akreditováno MŠMT ČR) - Nutriacademy
Školící dovednosti - Okin
Anglický jazyk (English for speakers of other languages) - Cambridge university

reference

Co říkají naši klienti...

NIKOL

Ostrava

„Po absolvování schůzky s Vámi jsem si uvědomila mnoho věcí a zároveň odpověděla na mnoho otázek, na které jsem hledala odpověď skoro dva roky.
Od schůzky uplynuly 3 měsíce a já se cítím mnohém lépe, spokojeně, vyrovnaně a hlavně klidně, což je důležité. Podařilo se mi přeměnit 2 kg tuku na 2,5kg svalů a vůbec jsem nepotřebovala dodržovat jídelniček, který po týdnu nenávidím :-D stačí poslouchat tělo co chce a co potřebuje. Dokonce mám ve škole lepší výsledky a nevyčítám si každý prohřešek typu dortík, zmrzlina atd... Přestala jsem trénovat ve fitku jako trenérka a změnila úplně celé prostředí, což přidalo také hodně k výsledku, běžecká kondička šla nahoru a zase začínám ráda chodit do fitness centra...
Nesmírně si cením a vážím Vaších rad a jsem ráda, že jste mi věnovala svůj čas..“

DANIELA MAŘÁKOVÁ

Brno

„S odstupem času a po patnácti kilech si klidně troufnu říct, že mi před cca dvěma lety 'eat it' změnilo život. Velmi nenásilným, přesto velmi efektivním způsobem a s lidským přístupem a respektem k mým potřebám i slabostem. Nic nebylo opomenuto. Nejen, že jsem měla jasně a přesně dáno, jak, co a kdy jíst, ale hlavně jsem tomu všemu díky holkám sama porozuměla. Díky tomu se mi podařilo nejen pozbýt oněch 15kg (13kg tuku), ale také znovu výrazně nepřibrat. Dnes totiž vím přesně co dělat, když potřebuju shodit i váhu udržet :) Aktuálně při hledání cesty, jak dosáhnout mých nových cílů s 'eat it' vidím a užívám si nejen profesionalitu, pečlivost i kreativní přístup, ale hlavně, hlavně pocit, že jsme parťáci a že na té cestě je se mnou někdo, kdo mě podpoří, kdy a v čem je to třeba! To je pro mě to nejdůležitější. Děkuji!“

MONIKA HLOUŠKOVÁ

Ostrava

„Je opravdu zajímavé zjistit, jak moje tělo funguje. Věta, po absolvování měření, že jím málo, mně náramně potěšila a pobavila Pokud si s hubnutím nevíte rady eat - it je správná volba.“

KATEŘINA BOROVÁ

Ostrava

Názor na kurz Jak si sestavit jídelníček: "Kurz byl poskládaný smysluplně, logicky, věcně prakticky. Uběhl rychle, bylo to suprové."

Názor na lektora "Zuzka zářila na dálku, přesně tak si představuji lektora kurzů."

JITKA ROHANOVÁ

Ostrava

Názor na kurz "Jak si sestavit jídelníček: "Kurz se mně moc líbil. Za málo peněz jsme se hodně naučili a odnášeli si cenné informace. Ze zkušenosti mých známých, kteří navštívili výživové poradce, kteří s nimi jednali pohrdavě a nutili Herbalife, tak jsem nadšená. Určitě jsem u vás nebyla naposled.
Názor na lektora "Zuzana Mlčáková (vd. Nováková)": Paní Mlčáková byla úžasná.Velmi mile nás přivítala. Mluvila k věci, neodbočovala od tématu. Nejvíce jsem ocenila její postoj k naší obezitě. Byla nad věcí, žádné jedovaté poznámky a obrovská snaha nám pomoci. Stále vidím ten její krásný úsměv a poutavý projev. Je to srdíčkový človíček na svém místě.“

paní SVOBODOVÁ

Městský úřad, Frenštát pod Radhoštěm

„...včera proběhl seminář "Zdravý životní styl". Všichni účastníci byli velice nadšeni a spokojeni. Chci moc poděkovat za tento seminář, lektorky byly úžasné a skvělé. Vyřiďte jim od nás všech velké poděkování.

... Ještě jednou moc děkuji a doufám, že i následující semináře budou takto příjemné, přínosné a pohodové, jako byl tento".

TEREZA EKRTOVÁ

Ostrava

S eat it jsem velice spokojená. Myslím, že svým přístupem k zákazníkům kráčíte po cestě úspěchu. Líbí se mi, že se snažíte dělat jídelníčky přímo na míru, tzn. co má dotyčný rád, jaký má životní styl - práce apod. Zhodnocení starého režimu - taky super, velice efektivní. Jde vidět, že vám nezáleží víc na penězích než na skutečném výsledku. Tomu mimo jiné odpovídají průběžné kontroly po zavedení nového jídelníčku.

Myslím si, že člověk hlavně potřebuje vyhrát boj v sobě samém, aby změnil svůj životní styl k lepšímu . Vy mu s tím dokážete pomoct do určité míry, ale tuto funkci plníte na velmi vysoké procento.
Rozhodně si zachovejte svůj osobitý a subjektivní přístup, jen tak dál. Doporučuji vás a držím vám palce:).“

KAMILA

Ostrava

„I já bych se chtěla podělit o zkušenosti s eat it. Jsem maminka 2 dětí na mateřské dovolené. Takže celý den v poklusu okolo dětiček, napapat, uklidit, uvařit, vyžehlit.....atd. a večer zmožena ulehnout k TV a nejlépe se nacpat něčím dobrým (hlavně sladkým na obalení poničených nervů). Večer taky samozřejmě zjistím, že jediná já jsem snad skoro vůbec nejedla a snažím se to dohnat :-( To zná asi každá mamča. Při drásavém pohledu do zrcadla jsem se rozhodla, že s tím rozhodně musím něco udělat. Jelikož zkušenosti s různýma dietama mi nikdy nepřinesly nic dobrého, kromě narychlo shozených kil, vyčerpání, špatné nálady a samozřejmě neodlučitelného jojo efektu, rozhodla jsem se svěřit se odborníkům. S eat it spolupracuji teprve krátce (asi měsíc), ale musím uznat, že výsledky se pomalu, ale jistě dostavují. Firmu vedou dvě mladé sympatické slečny, které se Vám opravdu osobně věnují. Jídelníček Vám sestaví opravdu pestrý a podle toho, co rádi jíte. Vždy je tu ochota pomoci, kdykoliv můžete zavolat a poradit se, případně některá jídla pozměnit. Při případném selhání a špatné vůli se na Vás nedívají jako na neschopného, naopak podpoří, vyslechnou a snaží se pomoci. Jelikož toto není má první zkušenost s výživovými poradci, tudíž můžu srovnávat, eat it musím jen a jen doporučit!!! Díky osobnímu přístupu ke každému klientovi víte přesně, kde děláte chybu, kde je třeba ubrat nebo naopak přidat. Jsem opravdu ráda, že jsem se takhle rozhodla! Eat it přeju spoustu odhodlaných klientů a jen tak dál :-).“

eatit 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!